Krzysztof Ignaczak
Komentarze (21)
Plusssx3
24 Iulie 2011
supeer ; D
Cont șters
10 Aprilie 2010
noom on jeest suuper ; *
Cont șters
16 Februarie 2010
"Libero musi być trochę szalony"-jak sam kiedyś powiedział... :)
Cont șters
18 Noiembrie 2009
zgadzam sie najlepszy liberroo ! Gacek do domu.
Cont șters
3 Septembrie 2009
Igła ziom ;d
Cont șters
31 August 2009
najlepszy na świecie libero Krzysiek Ignaczak xD
Cont șters
19 August 2009
świetny !!!
Cont șters
2 Iulie 2009
Igła ;]]
Cont șters
9 Iunie 2009
wojownik!
Cont șters
6 Iunie 2009
Trenuję właśnie po to By kiedyś grać Tak jak Krzysiek !! ;]
Cont șters
3 Iunie 2009
Krzyyysio ;). o nim można mówić w samych superlatywach. mój ulubiony liberoo ;));*.
Cont șters
1 Iunie 2009
Zawsze walczy do konca :) pokazal to w jednym z finalowych meczy ze skra
Cont șters
1 Iunie 2009
skubany nawet sie na przyjeciu kilka lat temu sprawdził.
Cont șters
1 Iunie 2009
Na pewno lepszy jest od jakiegos gacka ktory nic nie wnosi do druzyny...
Cont șters
30 Mai 2009
nie ma drugiego takiego libero ;* Igła najlepszy .
Cont șters
30 Mai 2009
Iiiiigła ^^
Cont șters
30 Mai 2009
nie ma to jak sportowa złość xD
śmiech przez łzy hehe ;))
śmiech przez łzy hehe ;))
Cont șters
29 Mai 2009
< 3
Cont șters
29 Mai 2009
MOZE I SIE UDA KIEDYŚ TAK WYSOKO DOJŚĆ.. :):)
Cont șters
28 Mai 2009
Dla mnie najśmieszniejszy siatkarz Reprezentacji Polski i do tego świetny libero ;p
Cont șters
28 Mai 2009
"Igła" jeden z najlepszych libero na świecie