Bartosz Kurek
Komentarze (50)
Cont șters
26 Iulie 2011
♥
Cont șters
25 Iulie 2011
Bartuś♥!
Cont șters
25 Iulie 2011
Ja go po prostu kocham
:zakochany::zakochany::zakochany::zakochany::zakochany:
:zakochany::zakochany::zakochany::zakochany::zakochany:
Plusssx3
24 Iulie 2011
Kurek ; *** :zakochany:
Cont șters
2 Iulie 2011
:) ;*
Whitex33
11 Iunie 2011
KOCHAM GO
Cont șters
21 Ianuarie 2011
:zakochany:
Cont șters
23 Decembrie 2010
Kuruś ;*********************::zakochany::
Cont șters
12 Octombrie 2010
Bartuśśśśśśśśśśśś :D ;***
Cont șters
1 Septembrie 2010
Bart :)
ewunia16e
21 August 2010
;]
Cont șters
21 August 2010
:)
Cont șters
20 August 2010
:zakochany::calusek::calusek::calusek:
dygi69
16 August 2010
fajnie miło mi :) moge Ci spalić gume jedynie :(
Cont șters
16 August 2010
hehe raczej Ty mozesz mi podawac reczniki....;]
dygi69
16 August 2010
taaaa ... a teraz możesz mu jedynie podawać ręczniki ...
Cont șters
16 August 2010
wygralem z nim w plazowke....;) nie jest taki arcy wielki jak sadzicie ale jest dobrym zawodnikiem
dygi69
2 August 2010
Tak jest Kureczek i jego konkurs "Gwoździa" Mistrzostwo świata !! xD
Iggula
2 August 2010
Ogromny talent, pracowitość, pokora i skromność to cechy dzięki którym Bartek jest skazany na bycie podporą reprezentacji i klubu. Mając za swoimi plecami R. Boska z pewnością nie zabłądzi w drodze do ów i tzw. sodówka mu nie grozi.
Cont șters
2 August 2010
;;***
Cont șters
27 Iulie 2010
Mój ulubiony gracz :)
Cont șters
24 Iulie 2010
Ajj. :zakochany: !
Cont șters
21 Iulie 2010
Bartek Kurek x333;*
Cont șters
21 Iulie 2010
Śliczny :zakochany: ;***
RoskoszRoskoszy
21 Iulie 2010
.... Baraaatek ; ****
Cont șters
18 Iunie 2010
^^
Cont șters
3 Mai 2010
Ahhh^^
Cont șters
2 Mai 2010
dzisiaj zajebiście grał:D i ta piłka w praktycznie 2 metr:D mmm...
Cont șters
29 Aprilie 2010
;*:*
Cont șters
29 Aprilie 2010
przystojniaczek
Cont șters
29 Aprilie 2010
Bartek ! ;) ;*
Cont șters
10 Aprilie 2010
Moja miłość ! :***
Świetnie gra :)
Świetnie gra :)
Cont șters
7 Aprilie 2010
uwielbiam goo ! ;****
Flamex3
11 Februarie 2010
Kurekkk ;***
Cont șters
9 Februarie 2010
Bartuś . :D .
Cont șters
31 Ianuarie 2010
śliczny ;)
Cont șters
26 Ianuarie 2010
gwiazdka :) ;*
Cont șters
16 Ianuarie 2010
.boski. ;** :zakochany:
Cont șters
11 Ianuarie 2010
aaaaaaaaaaaaaaa:woot::woot: ;o :zakochany::zakochany::zakochany:
Cont șters
10 Ianuarie 2010
Kozak ;D ;**
Cont șters
5 Ianuarie 2010
mmm:*
Cont șters
5 Ianuarie 2010
świetny gracz ;D no i wyglada świetnie ;D
madeleinee91
4 Ianuarie 2010
aa uwielbiam Go! :D
Cont șters
3 Ianuarie 2010
pokazuje klasę.! to jest to świetnie gra i do tego tak nieziemsko przystojny.! ;D ;***
Cont șters
6 Decembrie 2009
Dobrze, że mamy go w reprezentacji :):*
Cont șters
26 Noiembrie 2009
Najlepszy ;D:**
martawawa90
23 Noiembrie 2009
oj ma duże perspektywy, młody i zdolny :D :)
Cont șters
20 Noiembrie 2009
mój ulubiony !! ;D
Cont șters
20 Noiembrie 2009
moim zdaniem największe odkrycie tego sezonu zdecydowanie ;) ma wielką przyszłośc przed sobą :)
Cont șters
20 Noiembrie 2009
mmmmm ;d