Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
9 August 2008
Kocham siate, jest super... x ) Uwilebiam ;* x )
konto usunięte
9 August 2008
Super klanik :) szkoda że dzisiaj nasze "Złotka" przegrały ale mam nadzieje że w poniedziałek wygramy :D pozdrawiam wsystkich klanowiczów :)
konto usunięte
9 August 2008
Pozdrawiam wszystkich super klanik
konto usunięte
9 August 2008
Siatkowka ist the best :) Zapraszam do mojego klanu Kibicujemy Naszym Na Olimpiadzie
konto usunięte
9 August 2008
zgadzam sie nie ma to jak siatkowka
konto usunięte
9 August 2008
nie ma to ja siatkowka
konto usunięte
9 August 2008
siatka jest spoko
konto usunięte
9 August 2008
ŁŁAAAZZZAAAAAAAA
kocham kocham kocham .. siatka
!.^^
kocham kocham kocham .. siatka
!.^^
konto usunięte
9 August 2008
tez uwiebiam grac w iatkowke:)
konto usunięte
9 August 2008
Wy chyba nie wiecie co znaczy "dobrze grac w siatke " :)
konto usunięte
9 August 2008
w siatkówce jestem nawet niezła :)) pozdroffinka ;**
konto usunięte
9 August 2008
kocham siatkowke
konto usunięte
9 August 2008
mmm... moja kochana siatkówka nie przestane w nią grać... o nieee!!!
konto usunięte
9 August 2008
uwielbiam grac w siatke :*
konto usunięte
9 August 2008
Kocham siatke, uwielbiam siatke, i chce w nią grać bez przerwy kocham
konto usunięte
9 August 2008
Siatkówka...-Całe moje Życie...!xDD...:**
konto usunięte
10 August 2008
Niezapominajmy o Winiarski i Zagumnym :) a Środkowi w meczu z Niemcami pokazali klase światową :D
konto usunięte
9 August 2008
Siatkówka. od zawsze. na zawsze!
konto usunięte
9 August 2008
jestem ciekawa ile osob w tym klanie gra zawodowo ;>
konto usunięte
9 August 2008
niEe ma lepSzeGo spoRtu oD sIatkOwKi xD