Komentarze (10)
Cont șters
6 Septembrie 2010
Świetne & z gitarą ^^
Cont șters
20 Iunie 2010
To nie akord ;P^^
Tam po prostu złapałam gitarę ^^
Tam po prostu złapałam gitarę ^^
Cont șters
19 Iunie 2010
cos raczej nie akord...:)albo jakis spontan
Cont șters
19 Iunie 2010
raczej to nie akord bo struna G jest użyta dwa razy, ale gdyby miałbyć to akord, to jest podobny do fsus4
Cont șters
19 Iunie 2010
co to za akord ? xD
Cont șters
18 Iunie 2010
Świetne ^.^
Cont șters
18 Iunie 2010
klimatyczne.
Cont șters
18 Iunie 2010
fantastycznie !;)
diakos123
18 Iunie 2010
Tak mrocznie i poetycko ;)
Cont șters
18 Iunie 2010
bosko:))