Komentarze (6)
Cont șters
23 Iunie 2010
aha;P
Cont șters
23 Iunie 2010
Prawdopodobnie jeszcze nagrywaja.Jakies dwa miesiace temu rozmawialam z wlascicielem studia nagraniowego,ktore wynajal zespol.Mowil,ze maja siedziec 3 miesiace.Swoja droga z takich luksusow tez nie chcialabym sie wyprowadzac...
Cont șters
23 Iunie 2010
Z tego co mi wiadomo to jeszcze nagrywa :P
Cont șters
22 Iunie 2010
a ta w czerwonych włosach nagrała ten solowy album czy jak?
Cont șters
15 Iunie 2010
uwielbiam ich :)
Cont șters
14 Iunie 2010
ten po środku wygląda jak Blood Elf z WoW'a xD bez obrazy;p