Komentarze (10)
Cont șters
19 Ianuarie 2011
Zajebista... ..zdjęcie.. ;)
Cont șters
21 Noiembrie 2010
phi
Cont șters
21 Noiembrie 2010
kiepscy ale lachy jakoś nie uciekają od tych strachów ;P
Cont șters
20 Octombrie 2010
byłam na ich koncercie, ale takim bez biletow ;P świetni
Cont șters
16 Octombrie 2010
tylko pozazdrościć ; ]
Cont șters
15 Octombrie 2010
Też bym chciał mieć takie zęby :D
Cont șters
15 Octombrie 2010
Jaka szczesliwa!Pozytywnie:)
Cont șters
12 Octombrie 2010
Oddawaj bilety :DD
Cont șters
12 Octombrie 2010
też chce!
CZ05N3K
12 Octombrie 2010
bez strachu :X