Komentarze (30)
hidek
23 Ianuarie 2011
niaf niaf niaf
Cont șters
25 Noiembrie 2010
dla mnie obie są Mrrrr...
Cont șters
24 Noiembrie 2010
mi sie podoba, zwlaszcza ta z lewej :)
Cont șters
24 Noiembrie 2010
wszystko na tym zdjęciu jest koszmarne:nie:
Cont șters
22 Noiembrie 2010
koszmarny make'up
Cont șters
14 Noiembrie 2010
Lucyfer pamięta :D
Cont șters
12 Noiembrie 2010
ala cradle of filth;)) by the way zapraszam do klanu hehe;P
Cont șters
3 Noiembrie 2010
na szyi :jezyk2:
Cont șters
1 Noiembrie 2010
Farbki plakatówki rulez, a gdzie macie różaniec ?
Cont șters
23 Octombrie 2010
masz głoda zjedzmy płoda :punk:
Cont șters
20 Octombrie 2010
Takie se to wszystko ;P
Cont șters
17 Octombrie 2010
niahahahaha
Cont șters
16 Octombrie 2010
Dzięki,to była stylizacja na Andrzejki :kv3::diabel::diablica:
Cont șters
16 Octombrie 2010
Zarąbiste ! /m pzdr
Cont șters
16 Octombrie 2010
Ave !:rock: Vapiry ^^ wow!
Cont șters
15 Octombrie 2010
Żal, ból i wojna. Generalnie strasznie przestylizowane :P
Cont șters
15 Octombrie 2010
'super fota ;*****'
DANKRAD
15 Octombrie 2010
super fota ;*****
Cont șters
15 Octombrie 2010
oj.
Cont șters
15 Octombrie 2010
gust ma, ino swój własny. jak dla mnie trochę za bardzo przemalowane., niebieskookiej nie pasuje ta czerwień na powiekach.
Cont șters
14 Octombrie 2010
a mi się tam podobają ;p Ranzatsu nie ma gustu >8D
Cont șters
14 Octombrie 2010
super m/
Ranzatsu
14 Octombrie 2010
ładne by były bez tej namalowanej maski... prawdopodobnie... ciężko stwierdzić.
Cont șters
14 Octombrie 2010
Chłopie, masz rację :D Obojętnie czy to jest imoł, czy umcy umcy czy wacek wie co, ważne że ładne :D
Cont șters
14 Octombrie 2010
ważne że obie ładne są :mrgreen:
Cont șters
14 Octombrie 2010
to nie emo, nauczcie się rozróżniać subkultury. To christian goth metalówy
Cont șters
14 Octombrie 2010
A kogo obchodzi to, co on powie? :D Dziewczyny RZONDZOM i tyle!
Ranzatsu
14 Octombrie 2010
Mroczno jak w czarnej dupie afro-Satana... Folkemon pewnie powie, że emo... ;o
Cont șters
14 Octombrie 2010
Genialnie ;D
Cont șters
14 Octombrie 2010
Ostro. :D