Power of Metal ^^
Komentarze (50)
Cont șters
6 Iulie 2011
Na minus tyle minut ile na minusie? :D Haaa. No fajne. ; p
Cont șters
6 Iulie 2011
te foto było robione kiedy było -8 stopni mało ale przyjemnei :)
Cont șters
17 Aprilie 2011
a jak ma temperaturę na minusie to na ile ?
Cont șters
4 Martie 2011
do takiej wody wchodzi się maksymalnie na tyle minut ile
ma stopni, to podstawowa zasada i wcale nie jest zimno :P
pozdro
ma stopni, to podstawowa zasada i wcale nie jest zimno :P
pozdro
Cont șters
4 Martie 2011
xDD heheh odwaga ;] nie bałeś się że ci odmarźnie ;PPP
Cont șters
3 Martie 2011
najważniejsze, że chłopak ma czapkę i rękawiczki;p tylko się nie zgrzej xD
Cont șters
3 Martie 2011
nie skurczyl ci sie ? :>
Wual89
3 Martie 2011
krzychu jestes POZYTYWNIE J!%$#ETY XD
Cont șters
24 Ianuarie 2011
o kurrr... miazga xd Jesteś moim guru! ;d
Cont șters
23 Ianuarie 2011
rządzisz stary! ;D
Cont șters
23 Ianuarie 2011
:zonk: niezbyt normalne
Cont șters
23 Ianuarie 2011
mega;D...AVE METAL;D;D
hidek
23 Ianuarie 2011
Ave mors tak trzymać!
Cont șters
23 Ianuarie 2011
haha ;p
fajne ; )
fajne ; )
Cont șters
11 Ianuarie 2011
!!!!!
Cont șters
10 Ianuarie 2011
fajne :)
Cont șters
10 Ianuarie 2011
świetne.
Cont șters
9 Ianuarie 2011
hah dobre :D szacun! :D
Cont șters
6 Ianuarie 2011
kozak fotka :pavarotti::pavarotti::pavarotti:
Cont șters
5 Ianuarie 2011
meeega :D m/
Cont șters
4 Ianuarie 2011
łoo k!%$#wa! :)
Cont șters
4 Ianuarie 2011
! :D
Cont șters
3 Ianuarie 2011
To się pochwal. :D
Cont șters
3 Ianuarie 2011
Ja też jestem morsem i się nie chwalę x D
Aszur
2 Ianuarie 2011
szacun m/
roxyMoNiA
31 Decembrie 2010
OMG... podziwiam :) Wielki szacun xD
Cont șters
31 Decembrie 2010
o total! :O
Cont șters
30 Decembrie 2010
oo kuur.wa!
surmoi
30 Decembrie 2010
Ja p$#!%le, kocham Cię.
Ballberith6669
30 Decembrie 2010
nie wiem kim jest ten człowiek, ale lubię go :D
Cont șters
30 Decembrie 2010
Mikołaj po godzinach pracy ?
Cont șters
30 Decembrie 2010
"mały" się pewnie schował do d... z zimna :P
Cont șters
30 Decembrie 2010
thrv satanic black santa :D
Cont șters
30 Decembrie 2010
mikołaj mors :D
Cont șters
30 Decembrie 2010
Gościu rządzi!! Zajebiście ;D
Cont șters
30 Decembrie 2010
Wszedł szybko do zdjęcia a potem jeszcze szybciej uciekał :PP
Cont șters
30 Decembrie 2010
hahaha :d świetne :D ale czapka i rękawiczki są :D
Cont șters
30 Decembrie 2010
Zamawiał ktoś mrożone jajka? XD
Cont șters
30 Decembrie 2010
jajka nie odmarzly? zaden komentarz nie bedzie wystarczajaco dobry.
Cont șters
30 Decembrie 2010
Doooooooobrze!
Cont șters
30 Decembrie 2010
Ty hardkorze :P brrrr
Cont șters
30 Decembrie 2010
ładne zdjęcie:)
Cont șters
30 Decembrie 2010
Elf Mikołaja xD?
Cont șters
30 Decembrie 2010
o qwa^^ szacun :D
Cont șters
30 Decembrie 2010
zajebiste ;D
Cont șters
30 Decembrie 2010
Wylaz z tej wody bo zamarzne od patrzenia ;D
Cont șters
30 Decembrie 2010
jej, aż mnie ciary przeszły brrr
Cont șters
30 Decembrie 2010
morsy są wśród nas xD
Cont șters
30 Decembrie 2010
hmm... tak też można xD
Cont șters
30 Decembrie 2010
Pojechał po bandzie.