Komentarze (8)
Cont șters
18 August 2010
Jedna dobra piosenka? No raczej się mylisz
PetervanWysol
18 August 2010
Ta okładka i tytuł płyty zawsze u mnie ciary na plecach wywołują:>
Cont șters
13 Iunie 2010
Purpurowe gody.. ^^
Cont șters
30 Decembrie 2009
Przejmująca muzyka, nawet bez słów miło się mi tego słucha. ;P
Cont șters
10 Octombrie 2009
no fuckt...jedna dobra piosenka, ale wiosny to nie czyni :]
Cont șters
5 Octombrie 2009
m/ Odi Profanum Vulgus
Cont șters
1 Octombrie 2009
Najlepsza z tej płyty jest właśnie okładka...
Cont șters
28 Septembrie 2009
mrrr miłości moje :D