Komentarze (2)
Cont șters
29 Octombrie 2010
Sepultura z czasów Maxa :D byli wtedy zajebiści !
Cont șters
1 Iulie 2010
W!#%$bana kapela!!!, mam nadzieję że zagrają jeszcze w oryginalnym składzie!!!