Komentarze (5)
Cont șters
3 Martie 2011
A Ty myślisz że co?? poczekaj tylko przyjedź na Aperitif :P
Cont șters
2 Martie 2011
No nie powiedzialbym ze dobry ten defil :D. A co niektorzy sa tajk starzy że tego Defila to na 18 chyba dostali haha!
Cont șters
2 Martie 2011
dokładnie :) pudło jest 85r co niektórzy tutaj nie mają
tyle lat :)
tyle lat :)
Cont șters
1 Martie 2011
ahaha nie ma to jak stary dobry polski Defil :)
Cont șters
1 Martie 2011
UCZ UCZ ^^ :D