Komentarze (9)
Cont șters
4 Septembrie 2010
góra piękna dół wiadomo ;p ale pracuj ;p to bĘDZIE LEPIEJ ;p bo narazie to proporcja góry do dołu nie zachowana ;p ale do dopracowania kwestia przystopowania rozwoju góry a przywalania nóg ;p
Cont șters
3 Septembrie 2010
ty lowca sie nie martw o reszte bo ja nadrobie szybciej nic ci biceps urosnie o centa:p
Cont șters
2 Septembrie 2010
...rozwijać tylko górne partie ciała zapominając o reszcie...
Cont șters
29 August 2010
proszę o to moje :P
http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/13,fotki_klanowiczow_cz7/52997994,filet,1283038244#foto
http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/13,fotki_klanowiczow_cz7/52997994,filet,1283038244#foto
Cont șters
28 August 2010
pokarzcie swoje łydki to ja tez pare slow napisze,jeden ma genetycznie duze ledki drugi musi na nie tyrac
Cont șters
28 August 2010
hehe no nogi tragedia :D
Cont șters
28 August 2010
dopiero od nidawna cwicze nogi,zawsze olewalem te cwiczenia,teraz wiem ze to byl blad,ale az takij tragedii nie ma:)
Cont șters
28 August 2010
łoo kurcze nogi porażka serio jak u anorektyka
Cont șters
28 August 2010
zajebista siłka ale musisz coś zrobić z łydkami...