bic
Komentarze (6)
Cont șters
22 Ianuarie 2011
Popracuj bardziej nad tricepsem, to 3/4 objętości ramienia, bo widać że za wiele nad nim nie pracowałeś
Cont șters
13 Ianuarie 2011
ten od 36 to sam wyglada jak by mial z 26 hehe
Cont șters
5 Ianuarie 2011
a ja powiem ze jest jesli nie ma za dużo masy... biceps jak biceps całkiem fajny wiadomo ze do pokazów kulturyst.. nie ma jeszcze formy xD
Cont șters
5 Ianuarie 2011
nie bardzo jest co oceniać...
Cont șters
5 Ianuarie 2011
pierwsze co to trzeba odrazu wymyslać jak ten tu niżej i głupio pytac czy 36.. po co ? masz ocenic biceps a nie jego wymiary..
Cont șters
5 Ianuarie 2011
36?