MASA!!!
Komentarze (16)
Cont șters
14 Februarie 2011
tak i zbudowałam ołtarzyk z Twoim zdjęciem i codziennie bije przed nim pokłony :jezyk2:
Cont șters
14 Februarie 2011
I tak Wiem ze mnie kochasz i wielbisz :D
Cont șters
1 Februarie 2011
beznadziejne :zonk:
Cont șters
31 Ianuarie 2011
elegancka maska
Cont șters
31 Ianuarie 2011
piękne V
Deoler
31 Ianuarie 2011
Kawał Byka jak wyrzeźbisz będzie git ;)
Cont șters
30 Ianuarie 2011
no prostowniki z reguly sa zakryte jak sie jest tak podlanym, czuje sa dobre wystarczy sie wyrzezbic ;) pozdrawiam
Cont șters
30 Ianuarie 2011
moim zdaniem ręce spoko plecy też wszystko ok tylko prostowniki bardziej by się przydało ale ogólnie wielki props bo ładna proporcja ... życzę dalszych pozytywnych rezultatów ;))
Cont șters
30 Ianuarie 2011
a i teraz spadlo mi z 5 kg, dopiero od jutra, postanowienie 0ro alkoholu dieta dopieta i potem jakis dopalacz
Cont șters
30 Ianuarie 2011
teraz w talii hm max 86, dont touch bo to na masie temu tak wyglada, lapa hm z 46 tu na tym zdjeciu
Cont șters
30 Ianuarie 2011
ziom szacun tylko ile czasu ci to zajeło jak można prosić o twoją Łaskę i o czas to napisz mi na pw ile czasu to trwało i co trzeba brać bo ja zielony w tych sprawach jestem i z gury dziękuję :)
Cont șters
30 Ianuarie 2011
jest masa:)
DuntTouchIt
30 Ianuarie 2011
łeee myślałem że lepiej u ciebie jest z plecami teraz , ale łapy i duże się wydają :D
Cont șters
30 Ianuarie 2011
szeroko ;d
EDZiOO
30 Ianuarie 2011
ile w talii??
Cont șters
30 Ianuarie 2011
LANY MIESIEN DOBRY MIESIEN :D