kulturystyka - fotki klanowiczów cz.15 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.15

Zdjęcie 19 z 100 · 17 Octombrie 2011 · 27 komentarzy
Lechu XXXL

Komentarze (27)

1 Noiembrie 2011
tamten znowu zaczyna :D
1 Noiembrie 2011
i jest głupi komentarz :swir:
1 Noiembrie 2011
jest i synthol:swir:
25 Octombrie 2011
jest łapa..:P pzdr
24 Octombrie 2011
zajebisteee ;p hee
24 Octombrie 2011
prze konkret.;)
24 Octombrie 2011
to jest to...
24 Octombrie 2011
ile masz w lapie?
19 Octombrie 2011
Jest masa. Brawo Lechu!
19 Octombrie 2011
Są ludzie co cwiczą żeby byc wielkim szerokim a są tacy co wolą rzezbe i skromną posture bo ciezko jest wypracowac dobrą suchą mase.
18 Octombrie 2011
No cóż....palce lizać;)
18 Octombrie 2011
No łapa wymiarowo xxl faktycznie a chłopie co z twoją klatą i bebechem..brzuch wydęty jak po 300 gr ryżu+250 gr piersi :woot: ?!
17 Octombrie 2011
zajebiście
17 Octombrie 2011
co mają wymiary i to co szło do jego formy? Znam ludzi co mają po 50 w łapie a wygląda to gorzej , wymiary gówno mówią więc wątpię żeby chciało mu się pisać ile tam jest bo i tak będzie ktoś kto nie uwierzy :)
17 Octombrie 2011
Wymiary ostre :)
17 Octombrie 2011
jaki staż , jakie wymiary i co poszło?:D PS:do czego śtakiego dąże ;)
17 Octombrie 2011
Dobra masa a dziara też ;)
17 Octombrie 2011
czy na sucho czy doping i tak w hoooooooj pracy
17 Octombrie 2011
Dojebane!
17 Octombrie 2011
duuży!!! ale mało realne by na odżywkach taki efekt był, igła lub tabsy jakieś jak nic...
17 Octombrie 2011
napisz po Polsku bo za bardzo nie rozumiem tych słów..
17 Octombrie 2011
Ile w łapie ??
17 Octombrie 2011
ogarnij sie do tego poniezej, rzezb zrzuc lipo ! bo jest lekkie
17 Octombrie 2011
spróbuj na sucho... padniesz po miesiącu... ;p
17 Octombrie 2011
wow ;D to się nazywa masa xD szacun
17 Octombrie 2011
Konkret!
17 Octombrie 2011
Kozacko :)