Komentarze (8)
Cont șters
31 Decembrie 2014
hej
Waldi6
23 Noiembrie 2011
Ładnie. i tak dalej Pozdro
Cont șters
23 Noiembrie 2011
Twoja sylwetka też niczego sobie :) Brzuch lekko zalany / a żył widac, że nie brakuje! Bardzo dobrze
Cont șters
23 Noiembrie 2011
Dawid jak zawsze doskonale
OjciecDyrektor22
23 Noiembrie 2011
no łapki ładne :)
Cont șters
23 Noiembrie 2011
ładnie formę trzymasz cały czas :)
Cont șters
23 Noiembrie 2011
ostro:)nie ma do czego się przyczepić
Cont șters
23 Noiembrie 2011
DObrze! Jaki staz ?