Komentarze (8)
piter056
29 Noiembrie 2011
Każdy od czegoś zaczynał...
Cont șters
28 Noiembrie 2011
ja bez cwiczen wygladam lepiej:D ale powodzenia...
Cont șters
26 Noiembrie 2011
w tej pozycji klate ciężko ocenić , ''masuj tricki i klate.''
wszystkie partie trzeba ćwiczyć ;)
wszystkie partie trzeba ćwiczyć ;)
Cont șters
26 Noiembrie 2011
dzięki za opinie i porady, zrobię coś z tym ;))
Cont șters
26 Noiembrie 2011
masuj tricki i klate...powodzenia życzę
Cont șters
26 Noiembrie 2011
no tragedia..:(
Cont șters
26 Noiembrie 2011
Moim zdaniem klatka jest tragiczna , łapy też widzę bez szału
Cont șters
25 Noiembrie 2011
Hardcorowy Koksu :D