Komentarze (7)
Cont șters
26 Februarie 2011
kaptury nienajgorsze...ale zobacz moje..
lEddy
27 Ianuarie 2011
coś tam ruszyło ;p kaptur chyba ostro poszedł.
Cont șters
22 Ianuarie 2011
Motywować, a nie krytykować:) Jedziesz chłopie:) Masa, masa i jeszcze raz masa:)
LosBajtlos
4 Ianuarie 2011
Jedz tyraj i śpi ;)
Cont șters
4 Ianuarie 2011
Niezły postęp jak na moje oko, trochę masy wpadło:) szybko:) Powodzenia
Cont șters
4 Ianuarie 2011
no tu już nie z kości na ości tylko odwrotnie:)
Cont șters
4 Ianuarie 2011
masz prawie identyczna budowe jak ja na tej prawiej fotce jak zaczynalem heh :) widac ze troche poszlo wiec pracuj dalej ;))