Komentarze (3)
Cont șters
20 Martie 2011
a czy organizm rozróżnie czy to poręcze od bieżni ? smiej się z siebei ważne, że robi i tricepsik pracuje pozdro :)
Cont șters
31 Ianuarie 2011
I co że robi na poręczach od bieżni???Ważne że robi...Dawaj,dawaj:)
Cont șters
30 Ianuarie 2011
pompki na poreczach robisz od Biezni ? hahaha