Komentarze (2)
Cont șters
25 Ianuarie 2012
no drugi tydzień ale jeszcze na wysokich węglach , dodałem spalacz aero i nie jest śmieci
DuntTouchIt
25 Ianuarie 2012
wycinasz już?