Komentarze (12)
Cont șters
25 Ianuarie 2011
pieknie !
Cont șters
22 Decembrie 2010
Od zera do pakera ;P Pozdro
budzo160
11 Noiembrie 2010
szacun kolego!!!
Cont șters
11 Noiembrie 2010
nabieranie masy przy byciu ektomorfikiem tez nie nalezy do latwych...wiec nie ma co sie licytowac czy latwiej zrzucac czy przybierac...trzeba organizm przestawic i tyle;] a to wymaga ciezkiej pracy i czasu...widac ze ladnie poszla masa;]
Cont șters
8 Noiembrie 2010
Moim zdaniem najlepiej wyglądałeś na przedostatnim foto , za dużo % BF teraz jest , i katuj łapy bo marne są w porównaniu do klaty ,barki też słabe.Katuj.
MrK8
8 Noiembrie 2010
w sam raz na Trenuje24.pl
Cont șters
8 Noiembrie 2010
tez cos o tym wiem :D waga wyjsciowa 62 kg /187 wzrostu teraz 94kg / 190 wzrostu :))
Cont șters
8 Noiembrie 2010
wiecej pracy nad brzuszkiem ;)
dziadekNinjo
8 Noiembrie 2010
to ze byles chudy tez ma swoje plusy i to olbrzymie bo zrzucanie tluszczu, i wycinanie mięsni tez nie nalezy do latwych, pzdr
Cont șters
8 Noiembrie 2010
Szacun ! ;)
Cont șters
8 Noiembrie 2010
wiem o czym mowisz klego , ja na poczatku tez podobnie wygladalem ;p waga wyjsciowa byla niecale 60 kg teraz jest 82 i rosnie ;D
Cont șters
8 Noiembrie 2010
i to się liczy! Respekt kolo!!