Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

31.05.2012

ciasteczkoxD:)

 Siemanko !!!
Jestem Dawid i jj tu nowy.
Będe aktywny:*
Pozdrówki!!


Lubisz to?
konto usunięte
..:jezyk2:
4 Iunie 2012
Siemanko i pozdrosy :D
4 Iunie 2012
konto usunięte
Siemasz ;)
3 Iunie 2012

No siemankoo : ) Jestem Klaudia a wy ?
Miło mi was poznać i pozdrawiam ;DD . !

Lubisz to?
Hejka :) Asia, milo mi :D
4 Iunie 2012
konto usunięte
No siema ;D
3 Iunie 2012
hej ;-) Daria.
3 Iunie 2012








Ta piosenka coraz częściej jest w moim sercu coraz częściej jej słucham i zastanawiam się co ja takiego złego robie :(((((
Lubisz to?
popieram dolny komentarz .
3 Iunie 2012
konto usunięte
NIE PRZEJMUJ SIE TY NIC ZŁEGO NIE ROBISZ
2 Iunie 2012
konto usunięte
Skomentuj...:smutny: :(
30 Mai 2012
30.05.2012

Hej, hej :) ^^

Wiem, wiem... Fatalnie.. :P ^^

 



Lubisz to?
konto usunięte
no to pracuj, i za rok wio do telewizji ! ;D
4 Iunie 2012
konto usunięte
Ślicznie dziękuję! Na razie nie mam w planach takowych programów, gdyż jeszcze dużo pracy przede mną :)
4 Iunie 2012
Nie no, z czym Ty wgl do ludzi? xD Nie no, zartuje, super :D Masz ekstra glos :D
4 Iunie 2012
30.05.2012

Nowaaa ! ;d

Siemkaaaa ; ***
Jestem Paulina ;d
Mam 16 Lat ;d
Uwielbiam nawiązywać nowe znajomości ; *
Kocham Muzykę, Taniec, Motocykle i Piłkę Nożną <3

Miło Mii Wszystkich Poznać ; *

P
ostaram s B Aktywna ; ]

http://cdn1.asteroid.pl/c4/a.fotka.pl/083/290/83290103_500_s.jpg


BU$KA ; *


Lubisz to?
hej :)
4 Iunie 2012
konto usunięte
Hejj :)
3 Iunie 2012
konto usunięte
siema
2 Iunie 2012
30.05.2012

:P hej :P xD

Hej wam  Angelika jestem  :P więcej  nie trzeba na początek   ... :P   podro dla was :P 
Lubisz to?
Hej :D
4 Iunie 2012
konto usunięte
heh nie ma problemu
30 Mai 2012
konto usunięte
Dobry. Dobrze się Ciebie czyta, zapewne dlatego, że nie używasz 1410 sw33t kolorQuff. I za to moje oczy są Ci niezmiernie wdzięczne.
30 Mai 2012
Dlaczego tak cierpimy nie mając przy sobie lub wgl kogoś bardzo bliskiego.?

KLIK



Poszukuje chłopaka ;pp prosze o kontakt na priv ;D














Lubisz to?
konto usunięte
Nie szukaj . poczekaj ;)
1 Iunie 2012
29.05.2012

Nowy xP

Yo All
Pisać więcej nie ma sensu bo im Mniej wiecie Tym Lepiej Śpicie
 
Lubisz to?
konto usunięte
a tych zainteresowanych moge zaprosić na priv
1 Iunie 2012
konto usunięte
pisać i rozmawiać warto ale mój świat nie jest dla każdego :)
1 Iunie 2012
konto usunięte
Dokładnie, czasami trudno jest zasnąć :D
30 Mai 2012
29.05.2012

Miuzik

Coś miłego dla ucha:) 




Lubisz to?
konto usunięte
Moja piosenka! Słucham jej na okrągłooo.. :P
2 Iunie 2012
konto usunięte
Stare to,ale dobre ;)
31 Mai 2012
konto usunięte
naprawde dobry kawalek ! ;D
30 Mai 2012
29.05.2012

Hej Wszystkim ;)

Hej Wszystkim : * .!

Jestem Tu Nowa i Postaram Się Być Aktywna 

Na Poczatek Kilka słów o Mnie :

..Mam na imie Daria mam 17 lat i jestem z Rybnika..


Jaka jestem...
Codziennie inna...
Zmienna jak pogoda,lecz ciągle niewinna
zawsze szczęśliwa,miła uczciwa...
Jaka jestem...
Dla kazdego inna

Zawsze taka sama

Dla jednych wyjątkowa dla innych zwykła.. 





Szanuje ludzi którzy mnie szanuja ;] i tych co na to zapracowali ;]


Przyjaciele Są Dla Mnie Najważniejsi

<3
Lubisz to?
hej śliczna :)
2 Iunie 2012
konto usunięte
I dziękuję za dodanie do czarnej listy ;) Miło z Twojej strony ;) Tylko nie rozumiem dlaczego.? hmm ;>
29 Mai 2012
konto usunięte
Rozumiem. :] Jeżeli denerwują cię wierszyki to nie czytaj :x
29 Mai 2012
1 135 136 137 138 139 715