Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 
         

         Człowiek sa­mot­ny i za­gubiony jest jak zwiędła róża [...]
         Tyl­ko nieliczni o wyjątko­wym ser­cu,
         pot­ra­fią dos­trzec jej piękno i spra­wić by róża zaczęła wy­puszczać no­we pąki [...] 
 


 
Lubisz to?
konto usunięte
nie każdy musi ze z tym zgadzać, ale jak dla mnie ten wiersz jest odzwierciedleniem nieszczęśliwych samotnych ludzi :(
8 Noiembrie 2012
konto usunięte
hej Dominika ;)
8 Noiembrie 2012
konto usunięte
Cos takiego.. ;p
7 Noiembrie 2012
07.11.2012

Czekolada:D

Jest ktoś z Poznania co ma ochote wyskoczyc na czekoladę?;P


Lubisz to?
konto usunięte
No to lecimy:D
8 Noiembrie 2012
konto usunięte
ja jestem spod Poznania ! :D moge wpasc heh
8 Noiembrie 2012
konto usunięte
no niestety nie jestem.. ;p
7 Noiembrie 2012

 Jestem już zakchana w chłopaku od ponad półtora roku i z tego co mi wiadomo on we mnie też , ale żadne z nas nie potrafi sie zdobyć na odwage i podejsć czy powiedzieć nawet głupie "czesc" .Codziennie patrzymy na siebie tak jakbyśmy sie pragneli , kochali od zawsze . Rozumiemy się bez słów , ale tego właśnie brakuje . Brakuje tego głupiego zdania wypowiedzianego przez któreś z nas .. Jest mi głupio , bo na ogol przez znajomych jestem określana jako pewna siebie i odważna , a gdy go widze po prostu miękne ..... Co robić ?


Lubisz to?
konto usunięte
zrob pierwszy krok.. ;)
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
Trzeba sie odwazyc na ten pierwszy krok:D i byc szczesliwym:D wiadomo ze jest na to brak odwagi ale trzeba to przełamac isc na przód :D powodzonka:D
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
wiem jak to jest, niby jestes odwazna ale przy nim kompletnie wymiekasz.. musicie sie umowic moze w jakims miejscu gdzie bedziecie sami i wtedy moze porozmawiac
7 Noiembrie 2012
06.11.2012

Totolotek

Ja już skreśliłem mam nadzieje szczęśliwą 6
A Ty skreśliłeś/aś swoje liczby ?
Co byś zrobił/a z taką wygraną ?



Lubisz to?
konto usunięte
mi wpadły 2 liczby ale i tak nie ma to znaczenia
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
ja skresliłem 1,2,3,4,5,6 :D mam szansę 1:14 000 000 że trafię :D heeh
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
daremne liczby- pewnie teraz ze 100 mln bedzie
6 Noiembrie 2012
06.11.2012

Radio Internetowe

Słuchacie radia internetowe ?


Jeśli tak to jakie ?

Lubisz to?
konto usunięte
tez ogladam ;)
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
eska to ja ogladam:)
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
eska :)
7 Noiembrie 2012

Wybitnie wykonany utwór przez utalentowaną wokalistkę.

Nazywa się Magdalena Krajewska.





Lubisz to?
konto usunięte
śliczna piosenka
8 Noiembrie 2012
konto usunięte
smutna piosenka ! :( ale ładnie :)
7 Noiembrie 2012
ładnie !
6 Noiembrie 2012
06.11.2012

wolny




chętnie poznam jakąś miłą sympatyczną dziewczyne z łodzi :)


zapraszam ;*;*;*;*;* 



Lubisz to?
konto usunięte
JA jestem z łodz:P
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
:zakrecony:
6 Noiembrie 2012
06.11.2012

siemka wam

Tamto co było na pisane, że mam raka płuc, to kłamstwo, to nie ja pisałem, sorry wam za to ale to mój kuzyn na pisał jest mi bardzo głupio za to jeżeli chcecie żebym stąd odrzed to na piszcie.

 
Lubisz to?
konto usunięte
nie brat tylko kuzyn byłem pijany i zostawiłem zalogowany sorr wam wszystkim jestem fajnym chłopakiem ale widze ze mnie nikt tu nie lubi
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
Skąd Twój brat miał hasło dostępu do Twojego konta ?
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
nie obrazaj mnie jak mnie nie znasz i uważaj na słowa
7 Noiembrie 2012

Dzięki Tobie mój świat jest piękny. Moje życie ma sens. Każdego ranka, gdy wstaję wiem, że mam Ciebie i mam wszystko zarazem, bo nie potrzebuję nic więcej. Tylko Twojej miłości. Twojego pięknego uśmiechu. Twojego pięknego spojrzenia. Gdy Cię widzę czuję jakbym latała. Unosiła się nad powierzchnią Ziemi. Czuję wtedy, że jesteś obok mnie. To jest najpiękniejsze. To jest najważniejsze, to prawdziwe, jedyne, najszczersze za co warto życie oddać. Jesteś dla mnie wszystkim.

 

 

 

Jak można w ten sposób pisać i jednocześnie  urzeczywistniac te słowa w życiu codziennym. By kilka dni później zniszczyć to bez słowa wyjaśnienia ?. CZY TO JEST MIŁOŚĆ ? Czuje się przez nią oszukany.


 

Lubisz to?
konto usunięte
noo niektórzy nie znaja Słowa MiŁosc i TYlko potrafia Ranic i bawic sie uczuciami...
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
@IaddicteedToYou Pół światu powiadasz... Szkoda tylko że 60% tego kwiatu to kurwy, 30% "blondynki" a 9,99% mają partnerów więc pozostaje tylko 0,01% kobiet które potencjalnie mogą być twą jedną jedyną. No chyba że preferujesz w kurwach bądź głupich m
7 Noiembrie 2012
konto usunięte
też tak miałam i nie wierzyłam w słowa które napisała koleżanka poniżej ale po 2 miesiącach się podniosłam i zaczęłam wierzyć teraz jest już ok. może to nie łatwe ale dasz radę.
6 Noiembrie 2012
06.11.2012

Chciałbym

Poznać, czy to tak wiele? :(


Lubisz to?
konto usunięte
W tych czasach chyba za wiele nawet ... ;]
6 Noiembrie 2012
1 87 88 89 90 91 715