Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
17 Iulie 2009
poznam kogoś z okolic Ełku...:)
konto usunięte
17 Iulie 2009
wolna! ;(
Samotna:(
konto usunięte
17 Iulie 2009
******WOLNY******* :D
konto usunięte
5 Septembrie 2009
Wolny ;(
konto usunięte
13 August 2009
Samotny ale I brzytki :((
konto usunięte
17 Iulie 2009
Niewinna a zarazem niegrzeczna
konto usunięte
5 Octombrie 2009
Przez cierpienie do gwiazd... Singiel
konto usunięte
17 Iulie 2009
wooolna... [!]
konto usunięte
17 Iulie 2009
hejka jest tu ktos z okolic stargardu-szczecina prosze o kontakt na gg: 7187105
konto usunięte
16 Iulie 2009
jak ma dodać fote?
wolny i samotny ...
konto usunięte
16 Iulie 2009
Wolny !!! :(
Woolna.. lecz nie samotna ..;| Szukam tego jedynego.!;) ;*
konto usunięte
17 Iulie 2009
Wolna...ale nie samotna...nie szukam ksiecia z bajki tylko przyjaciela..;D Pozdrawiam :**
wolna...i samotna :((
konto usunięte
16 Iulie 2009
Wolna, ale nawet szczęśliwa na swój sposób ;) Na każdego przyjdzie pora :) Pozdro samotne serduszka! :***
konto usunięte
16 Iulie 2009
wolna ...i samotna...:((
konto usunięte
16 Iulie 2009
Wolny...Samotny ehh
konto usunięte
3 August 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***