Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
20 Iulie 2009
od tak dawna sam... sił już brak, nie ma Cię przy mnie...
konto usunięte
1 Februarie 2009
jestem sama i mi z tym dobrze
konto usunięte
1 Februarie 2009
zycieee;////
konto usunięte
1 Februarie 2009
Damy rade :) pzdr dla wszystkich :) :**
konto usunięte
12 Septembrie 2009
" Bo ja tak chce! Bo tak mi jest lepiej!" Pozdrawiam dla wszystkich ;***
konto usunięte
28 Februarie 2009
.....ehm..... i jak nizej serduszko...
konto usunięte
1 Februarie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Dla wszystkich samotnych serduszek.. | sama . ? eh.. bo taki jest mÓj wybór.. bo tak jest lepiej.. :|
konto usunięte
19 Februarie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
31 Ianuarie 2009
Miłość jest jak cień człowieka, Szkoda, kto dla niej wiek trwoni, Kiedy ją gonisz, ucieka, Kiedy uciekasz, to goni...:(:(:(:(..
Miłosć...eh szkoda mi słow to przewaznie konczy sie Bólem, Smutkiem i łzami eh :(
konto usunięte
30 Ianuarie 2009
miłość istnieje...ale ból również...:/ jeżeli już się zakochacie to pomyślicie inaczej...ja właśnie tym się pocieszam:)pozdrawiam:*
konto usunięte
27 Februarie 2009
tez nie nawidzilam milosci! i znam ten bol samotnego serca!! ale milosc naprawde nie tylko rani! tylko trzeba sie szczesliwie zakochac!;) pozdr. dla tych samotnych x]
konto usunięte
4 Iulie 2009
Dla Wszystkich samotnych serduszek... Będzie OK :-*
konto usunięte
30 Ianuarie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
30 Ianuarie 2009
Miłość potrafi tylko ranić...
konto usunięte
30 Ianuarie 2009
Bez miłości nie ma...NIC
konto usunięte
29 Ianuarie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
29 Ianuarie 2009
ŻyCiE BeZ MiłoścI JeSt jAk aKwArIuM BeZ WoDy...
konto usunięte
29 Ianuarie 2009
Miłość nie istnieje