konto usunięte
Pierwszy post
25 Aprilie 2014
ktoś tu się przy tym bawi?
przyznawać się!
25 Aprilie 2014
słuchają tylko się nie przyznają
25 Aprilie 2014
tylko przy disco polo wszyscy się dobrze bawią :):):)
25 Aprilie 2014
nie słucham, ale po bardziej zakraplanej imprezie na aftera najlepiej wchodzi do tańców ;d
25 Aprilie 2014
wszyscy we wrocku słuchają VOX FM
25 Aprilie 2014
ja slucham :D disco najlepsze :DD najlepiej sie tanczy do takiej muzy ;]
25 Aprilie 2014
oczywiście, że tak, najlepsza muzyka do tańczenia :D
25 Aprilie 2014
Najlepsza muza ;) nie na darmo mam taki NICK pozdro ;)
25 Aprilie 2014
nikt nie słucha , ale wszyscy śpiewają jak dźwięki rozbrzmiewają w głośnikach : D
25 Aprilie 2014
dokladnie,zawsze na czasie:))
25 Aprilie 2014
"nikt nie słucha, a każdy zna" :D
25 Aprilie 2014
Oczywiście że tak :) ja się nie wstydzę przyznać