konto usunięte
Pierwszy post
21 Septembrie 2014
Są tu jacyś wielbiciele, miłośnicy książek? Jeśli tak, to polećcie jakieś dobre, warte przeczytania!
Byłoby miło,
pozdrawiam ;)
21 Septembrie 2014
Milion Małych Kawałków, Ostatni Testament, Intruz, Dla Ciebie Wszystko, Mój przyjaciel Leonard.
21 Septembrie 2014
To zalezy jaka tematyka Cie interesuje,kazdy lubi co innego.
21 Septembrie 2014
Każda, zawsze coś wybiore ;]
21 Septembrie 2014
wszystko co napisała Nora Roberts :D
21 Septembrie 2014
Lovecraft - cokolwiek znajdziesz tego autora
Dmitry Glukhovsky - Metro 2033, metro 2034, oraz Czas Zmierzchu
22 Septembrie 2014
Wszystkie Książki Colleen Hoover ;) Osobiście przeczytałam wszystkie ;)
25 Septembrie 2014
Biografię Robespierre'a polecam.
29 Septembrie 2014
"Portret zabójcy", "Historia O"
30 Septembrie 2014
Jo Nesbo ma fajne książki np."Pentagram"