23 Octombrie 2014
Nie mówię że tylko
faceci o tym myślą ale
Pelno tutaj takich
którzy nie znają a
chcą sie umówić na
sex lub wysyłają nagie
zdj. Jak chcą sexu to
niech sie zaloguja na
sex fotke
23 Octombrie 2014
nie mów, że serio bierzesz to do siebie? XDDDDDD
23 Octombrie 2014
poprostu wkur.wiaja mnie takie wiadomosci
23 Octombrie 2014
O to samo możemy zapytać was... :) Pozdrawiam :)
24 Octombrie 2014
Patrzę "chłopacy", weszłem, poczytałżem i żem się pośmiał. Taki to ze mnie chłopac
24 Octombrie 2014
nie mów, że ktoś Ci proponował haha ^^
24 Octombrie 2014
są jeszcze tylko nie chcą się przyznać żeby nie ostawać od innych jak poszukasz to się znajdzie
24 Octombrie 2014
...Znajdzie?... Nie znajdzie :)
25 Octombrie 2014
Anaxis, mów o sobie.
Co do tematu Kochana94, to jasne, że są tacy chłopcy. Pamiętaj, żę Ci "dresiarze" kochają najmocniej, Ci przystojni potrafią się bawić. Ale to się też tyczy w drugą stronę, bo zdażały się dziewczyny co myślały tylko o jednym : )
26 Octombrie 2014
dno i wodorosty , desperackie zachowania świadczą tylko o tym że ktoś jest niedojrzały emocjonalnie , po co komuś taki ktoś ...
3 Noiembrie 2014
nie ma dojrzałych chłopców. ja np jestem mężczyzną < 3
6 Noiembrie 2014
jak ja nie lubie takiego uogólniania, że wszyscy to, wszyscy tamto... ludzie idą na łatwiznę i wszystko uogólniają .. bo lepiej z góry załóżyć że wszyscy tutaj od razu chcą tylko seksu... niż kogoś poznać i wtedy oceniać. tragiczne :/