konto usunięte
Pierwszy post
19 Februarie 2015
W Marcu planuje odwiedzic Wrocław... poleca ktos coś tam? JAkis nocleg? (a moze ktos mnie przygarnie na weekend?)
No i chciałbym odwiedzic tam jakis klimatyczny bar/pub... nie klub, zadne disco.. Bar/pub z dobra muzyka.
No i jest cos ciekawego w Wrocławiu?
19 Februarie 2015
Wezme Twoje słowa pod uwagę.
19 Februarie 2015
Na pewno jest więcej niż w Poznaniu.
Zależy co chcesz zobaczyć? A puby to chociażby w Rynku Kocia Kołyska co do noclegu to niestety nie mam pojęcia
19 Februarie 2015
z Pubow to polecam Carpe Diem
19 Februarie 2015
Hostele na kazimierza wielkiego, nocka do stowki fajne warunki przez ulice do rynku i kilka dyskotek, za hostelek na kazimierza, pasaz niupolda czyli w jednym powdorku, 6 dyskotek i kilka pabow. Lepij byc nie moze
19 Februarie 2015
Ja nie byłem w Wrocławiu nigdy.
19 Februarie 2015
wrocław bardzo fajny, klimatyczny, polecam! :)
19 Februarie 2015
Iro zależy co chcesz zobaczyć tak jak mówiłem, Ostrów Tumski i Rynek zarówno za dnia jak i wieczorem za free :D. jest jeszcze Panorama Racławicka, ZOO,itp itd.
a jeśli lubisz piwo i nie mówię tu o masowej produkcji wielkich browarów tylko różne smaki małych browarów , to polecam wstąpić do pubu Zakład Usług Piwnych na ul. Ruskiej 34..5 min od Rynku
19 Februarie 2015
wszystko wezme pod uwage.... wole pytac sie na forum albowiem zawsze to lepsze niz wyczytanie czegos z "poradnika co warto zwiedzic"
19 Februarie 2015
możesz również wybrać się na poszukiwania krasnali :D po Wrocławiu
19 Februarie 2015
Nowo otwarte Afrykanarium w Zoo :)
19 Februarie 2015
Zoo podobno fajne ale drogo.
20 Februarie 2015
Casa de la musica, najlepsze drinki we Wrocławiu! Poza tym coolturka albo kredance :) Wrocław najlepszy!
20 Februarie 2015
Może w kwietniu?? Będzie Fame Music Festiwal w hali ;) A pro po noclegów, zna/wie może jaki jest dobry hotel/hostel w Wrocławiu blisko hali??
21 Februarie 2015
nie jara mnie taka muza :)