12 Iunie 2015
Co was doprowadza do szału ? Z rzeczy małych i większych? Ludzi denerwują różne rzeczy np. bałagan ,mlaskanie.
A co denerwuje Was? Co was doprowadza do szału?
12 Iunie 2015
ja to jestem osobą,która się szybko nie denerwuje;d ale wkurza mnie jak ktoś mi pisze coś w stylu "co tam ";d działa to na mnie jak płachta na byka xd
12 Iunie 2015
"ludzi denerwują różne rzeczy" "a co denerwuje was?" A co my malpy? :)
12 Iunie 2015
FraneKimonO69:
O wszystkich was mi chodzi. Też jako ludzie.
12 Iunie 2015
Mnie denerwuje jak się mnie ktoś pyta co mnie denerwuje xx
12 Iunie 2015
fałszywość, kłamstwo, oszustwo, dwulicowość i brak empatii
12 Iunie 2015
Mlaskanie przez telefon,totalny brak szacunku gdy się z kimś rozmawia. A co do reszty to jak kolega powyżej.
13 Iunie 2015
religijna obłuda polskiego społeczeństwa
13 Iunie 2015
Ziewanie przez dzwoniącego podczas rozmowy tel najbardziej na samym początku rozmowy
13 Iunie 2015
Jak się ktoś ciągnie lewym pasem
13 Iunie 2015
Jak do kogoś się mówi, a druga osoba lekceważy go nie słucha. Tłumaczenie pewnych rzeczy x razy
14 Iunie 2015
Mnie denerwuje gdy po sraniu okazuje się ze nie ma papieru w kiblu.