Komentarze (33)
Cont șters
14 Noiembrie 2011
rolldach renault twingo
Cont șters
14 Noiembrie 2011
rolldach renault twingoo
Cont șters
20 August 2010
Pewnie i tak ale wiem że to auto zostało zakupione w takiej wersji z tym dachem.
Cont șters
20 August 2010
taki dach mozesz np od polo"przesczepic"
Cont șters
20 August 2010
Takich modeli jest niewiele (mam na myśli składany fragment dachu) Kiedyś znalazłem filmiki na you tubie ;p nieźle ten golfik zasuwa jeśli chodzi o 1/4 mili
MxxChuudYxxM
8 August 2010
miodzio
lewarku
17 Martie 2010
mmmm mmm mmm.... cudowny widok
Cont șters
13 Februarie 2010
te auto pamietma pare lat temu jak bylo w gliwicach na rynku zajebiscie ktos go zrobil gratuluje
Cont șters
11 Februarie 2010
Piękne serducho tam puka :P
Cont șters
11 Februarie 2010
no i to jest to,nasz piekny golfik:) 160KM pod maseczka:) piekny! biala skoreczka:D i to robi wrazenie pozdro dla DAVWIDA:D
Cont șters
11 Februarie 2010
bajer
Cont șters
6 Decembrie 2009
Golfik muscle ;]
Cont șters
6 Decembrie 2009
Jedyny taki
Cont șters
20 Noiembrie 2009
czytalem kiedys w GTkawal dobrej roboty
Cont șters
18 Octombrie 2009
1.8 około 150 KM (standardowo 139) :D był opisany w magazynie GT ze stycznia 2008 (właściciel mówił mi że troche naściemniali w tym artykule tzn. są tam niby części których faktycznie nie ma ;p cóż pismaki tak mają ;p )
Cont șters
18 Octombrie 2009
silnik vr6 czy od g60
Cont șters
3 Octombrie 2009
http://www.youtube.com/watch?v=YYnUnsT-r_I filmik z tym golfem
Cont șters
2 Octombrie 2009
Landryna też była piękna, mam na myśli to różowe polo :)
Cont șters
29 Septembrie 2009
ha ha a ja mam fiata z 74 roku chce go zrobić coś pod to:D
Cont șters
29 Septembrie 2009
cos pieknego. Mechanik :D
Cont șters
29 Septembrie 2009
mój brat ma podobnego vw1 tylko zielonego bez takiego silnika ;]
Cont șters
29 Septembrie 2009
1 miejsce na zlocie w OSSACH :))
Cont șters
29 Septembrie 2009
poprzedni projekt właściciela tego auta to było wściekle różowe polo G40 :D (kolor z palety porsche podobno ;p)
Cont șters
29 Septembrie 2009
Gliwice - Stolica Polo G40
Cont șters
28 Septembrie 2009
tak tak Gliwice :D
Cont șters
28 Septembrie 2009
noo z Gliwic, wiedzialem, ze kojaże :P
kubson0
28 Septembrie 2009
Kozacki silnik ;o
Cont șters
28 Septembrie 2009
tak ten Golfik jest da(vw)ida jest on z zgliwic i mieszka niedaleko mnie:)
xXGwiazdorrXx
28 Septembrie 2009
mi sie wydaje ze włascicle jest z GLIWIC ale nie jestem pewny...
Cont șters
28 Septembrie 2009
To auto było kiedyś w opt
Cont șters
28 Septembrie 2009
Piękny golfik Da(vw)ida, takich egzemplarzy w polsce jest bardzo mało :(
matisor
28 Septembrie 2009
uuuu :P
Cont șters
22 Septembrie 2009
Dodałem to zdjęcie żeby pokazać co to jest prawdziwy tuning :D poza tym znam właściciela tego Golfika ;p