Komentarze (3)
Cont șters
24 August 2010
ten akurat jak na tamte czasy byłe zrobiony na prawdę ze smakiem... :)
Cont șters
20 August 2010
jest maszyna :)
Cont șters
20 August 2010
zawsze mi się marzyła przeróbka maluszka na cabrio:))))