Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
12 Iunie 2011
Tuning - moje życie < 3
konto usunięte
29 Mai 2011
Tuning - moje życie Tuning - moje życie
Honda CRX 1.6 16v Vtec 150km :)
konto usunięte
17 Mai 2011
Golf 3 Tuning :p
Saab 900 tuning:D
konto usunięte
9 Mai 2011
vw golf III drift ; d
konto usunięte
8 Mai 2011
A3 tuning:)
konto usunięte
4 Mai 2011
VW Passat b4 tuning :)
konto usunięte
6 Mai 2011
kocham tuning ale nie BMW
konto usunięte
19 Iulie 2012
Tuning - moje życie
konto usunięte
23 Aprilie 2011
zrob cos z maja xantia http://c.wrzuta.pl/ wi2291/ 62be99e9002c28754db2ed41 /0/xantia ps; w linku usun spacje
konto usunięte
18 Aprilie 2011
Honda Civic Tuning yakuzaclub!!!
konto usunięte
14 Aprilie 2011
http://skocz.pl/dcqlj wejdź, a nie pożałujesz
Golf 2 tuning!!!!!:D
konto usunięte
5 Aprilie 2011
Hah! RX-7; D
www.skocz.pl/FoTTeCZkAA
Tuning Fiat 126 p to jest moje życie
http://civic4g.pl/
konto usunięte
23 Martie 2011
I ? Tuning :) Pozdro, Zając ^^ .
konto usunięte
16 Martie 2011
Zapraszam na passatforum ; )