Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
6 August 2010
BMW Power , volsvagen Bora
konto usunięte
4 August 2010
Cóż, jeszcze nie mam, ale zakochałem się w Hondzie Civic, także jak będę miał prawko, to ten chciałbym najbardziej ;P
Audi TT RS
konto usunięte
3 August 2010
Opel Manta !!!
konto usunięte
2 August 2010
Renault Clio Dynamique
Audi A4 1.8 TURBO :)
konto usunięte
2 August 2010
FORD ESCORT MKV
konto usunięte
1 August 2010
Kia Opirus :)(:
konto usunięte
1 August 2010
Suzuki Hayabusa & BMW M3
Nissan Primera
konto usunięte
31 Iulie 2010
Honda CR-Z
konto usunięte
30 Iulie 2010
Mazda RX-8
konto usunięte
12 August 2010
suzuki swift
Nissan Skyline GT-R34
konto usunięte
29 Iulie 2010
Nissan Almera
Yamaha rex
konto usunięte
28 Iulie 2010
kymco vitality;p
konto usunięte
27 Iulie 2010
Bmw M3 :)
konto usunięte
27 Iulie 2010
niedlugo ide na prawojazdy wiec szykujcie mi fure chlopaki z lodzi :P niedroga ma byc ;) pozdrawiam Ber Anna
konto usunięte
25 Iulie 2010
ford orion :) :) :)
