Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
3 Mai 2008
Fajny clan...Nic nie trzeba poprawiać,ponieważ wszystko jest ok cool :) xD
konto usunięte
3 Mai 2008
szuper klan ;D nic dodac nic ujac xP pozdr.^^
konto usunięte
3 Mai 2008
moim zdaniem klanik jest supero:Dpozdrowka:*
konto usunięte
3 Mai 2008
super klan ;)))zajebiaszczy pozdrufffffffka:)
konto usunięte
3 Mai 2008
fajny klanik :* dołanczam:*
konto usunięte
3 Mai 2008
foto foto xD pozdrawiam ;*
konto usunięte
3 Mai 2008
cool klanik, fotkowo górą!!!!
konto usunięte
3 Mai 2008
;) buziaki >>>> pozdroffionka dla całej ekipy ~Fotkowo ~
konto usunięte
3 Mai 2008
zajebiaszczy klanik pzdr :))
konto usunięte
3 Mai 2008
~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~
konto usunięte
3 Mai 2008
spoko klanik podoba mi się 

konto usunięte
7 Iunie 2008
~ Fotkowo ~ fajniutki klanik.. w sam raz dla mnie...
konto usunięte
2 Mai 2008
Spoko klan :) Pozdrawiam wszystkich :)
konto usunięte
2 Mai 2008
cool klanik, fotkowo górą!!!!
konto usunięte
2 Mai 2008
zajefajny klan:D:D az milo:) pozdrawiam:D
suuuuper klanik;D pazdrówka dla wszystkich :))
konto usunięte
2 Mai 2008
..spox klanik ;PP pzdr4all!!;))
super klanik... buziam :*
FaJNy KLaN POZdrO
konto usunięte
2 Mai 2008
Fajniutki klanik;)

