...:* - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

31.08.2008

...:*

Jako samotne serduszko poszukuję Chłopca kochającego , miłego , Wysokiego , klor włosów obojętny no takie szczegóły jak przystoiny to pomijam bo moge wymieniać długooo!! Nie palący , nie pijący , No i wyrozumiały.. Taki który zawsze pomoże!! najlepiej w wieku 14-16 lat :) (Na fotce mam 17 lat ale na realu 13 xD) :* Pozdro!!
Lubisz to?
konto usunięte
prawdziwa miłość jest tylko w bajkach...
27 Ianuarie 2009
konto usunięte
` Obecnośc sama teraz nie wystarczy szczęściu mojemu `
29 Octombrie 2008
konto usunięte
powodzenia zycze :**:**
31 August 2008