:-(:-( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14.06.2012

:-(:-(

Gdy znajdziesz klucz do szczęscia zawsze znajdzie się ktoś,tko wymieni w nim zamek....:-(
Lubisz to?
:( zgadzam się ...
20 Iunie 2012
konto usunięte
nie warto przejmowac się takimi ludźmi !
14 Iunie 2012