-.- ! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.08.2012

-.- !

Hej miśki. :) :*


Jak tam u Was? :p 
Bo u mnie tak jakoś ponuuuuro. 
:c
Lubisz to?
jak to sie mowi po japonsku jakotako :P raz dobrze raz zle, :) w dzien cos sie organizuje zeby nie pamietac a w nocy jednak ciezko sie czyms zajac :P ale jest dobrze bo musi :P
30 August 2012
konto usunięte
tutaj jest link w ktory mozecie klikac;) http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=234803929976402%26id=184878251564104%26comment_id=845573%26notif_t=like
30 August 2012
konto usunięte
Cześć kochani ;) chcę zrobić chłopakowi prezen na 18 urodziny i wygrać dla niego 300 zł w barze w naszym pobliskim klubie;) jeżeli macie facebooka pomożecie mi dając LUBIE TO pod komentarzem NIKOLA JAKUCKA ? bardzo bym wam była wdzieczna;) . Poniżej
30 August 2012