Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.11.2012

Siemkaaa ;D

Hej wszystkim !

Jestem tu nowa ;p Zwą mnie Biszkopcik,
jak chcecie wiedzieć coś więcej, piszcie na priv ;*

Lubisz to?
20.11.2012

Witam ;p

Witam jest to mój drugi wpis w tej grupie wiec wiecie proszę o wyrozumiałość :p . Ogólnie chciałbym krótko i zwięźle zapytac czy wierzcie bądź jesteście sami tego przykładem a minowice miłości przez internet ?



Lubisz to?
konto usunięte
I zapoznali się właśnie przez neta.
28 Decembrie 2012
konto usunięte
Jeżeli chodzi Tobie o zapoznanie się przez neta to oczywiście że możliwe;). Znam dużo takich osób które są ze sobą 7 lat .
28 Decembrie 2012
konto usunięte
niestety miałam taką sytuacje ;c
23 Noiembrie 2012

Siemka


Jak mija wam wtorek ???


Dzielić się swoimi przeżyciami :P



W oczekiwaniu na dzień jutrzejszy :***

Lubisz to?
konto usunięte
no tak kończy się ale ja się dopiero wczoraj zorientowałam że to listopad :P
21 Noiembrie 2012
konto usunięte
Już się kończy listopad. Grudzień już tuż tuż :)
20 Noiembrie 2012
20.11.2012

Cześć!

Jestem tutaj nowa proszę o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam Marlena
Lubisz to?
konto usunięte
Witam imienniczkę :D
20 Noiembrie 2012
20.11.2012

xXKamikazeXx





_____________________

 
Lubisz to?
konto usunięte
:(bu znam to skądś
20 Noiembrie 2012
konto usunięte
d83dde1e
20 Noiembrie 2012
19.11.2012

Konto

 Hej, wiecie może jak zablokować możliwość pisania wiadomości do mnie? Bo mam trochę dosyć spamu napalonych kolesi :/

A tak wgl jak wam minął poniedziałek? :)

Lubisz to?
konto usunięte
nuudnoo.
20 Noiembrie 2012
POniedziałek zleciał pozytywnie:) ale kto lubi poniedziałki
20 Noiembrie 2012
konto usunięte
http://www.fotka.pl/wiadomosci/ustawienia Kliknij w link i zaznacz sobie przyjmowanie wiadomości tylko od znajomych. I masz problem z głowy
19 Noiembrie 2012
19.11.2012

xXKamikazeXx





----------------------------------------

_________________
Lubisz to?
konto usunięte
Gracjan ma racje.. ;)
21 Noiembrie 2012
hejka jesień to jest czas w którym najbardziej się to odczuwa tak jak i w Święta wrrr ;) może kiedyś się to zmieni
20 Noiembrie 2012
Co Wy tak gadacie o tej samotności co chwile, jakbyście umierali przez to. Kiedyś się znajdzie ta druga osoba, ale po co tak ględzić i ględzić :]
19 Noiembrie 2012
18.11.2012

;p;p;p

 siemanko ci u was slychac ktos moze poklika zamna 
?
Lubisz to?
konto usunięte
siema :D a co tam u Ciebie ?:D
20 Noiembrie 2012
cześć
20 Noiembrie 2012
hej :)
19 Noiembrie 2012
18.11.2012

xXKamikazeXx




_________________________________

 
Lubisz to?
SZCZERA PRAWDA. Gdy walczysz o fałszywą miłość to tylko sie marnujesz na marne.Zachowaj troche sił na tą prawdziwą miłość.Miłość człowieka to jak by zaczą nowy rozdział w swoim zyciu
17 Ianuarie 2013
konto usunięte
Miłość istnieje, jest jej więcej niż się tobie wydaje. Atakuje w sposób kompletnie niespodziewany o czym sam się przekonałem i przekonuje.
18 Noiembrie 2012
konto usunięte
Miłość nie istnieje :zakrecony:
18 Noiembrie 2012
Co robić w weekend,
a może wypad na spacer nad Jezioro Duże w Turawie?





Lubisz to?
1 83 84 85 86 87 715