Konto - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.11.2012

Konto

 Hej, wiecie może jak zablokować możliwość pisania wiadomości do mnie? Bo mam trochę dosyć spamu napalonych kolesi :/

A tak wgl jak wam minął poniedziałek? :)

Lubisz to?
konto usunięte
nuudnoo.
20 Noiembrie 2012
POniedziałek zleciał pozytywnie:) ale kto lubi poniedziałki
20 Noiembrie 2012
konto usunięte
http://www.fotka.pl/wiadomosci/ustawienia Kliknij w link i zaznacz sobie przyjmowanie wiadomości tylko od znajomych. I masz problem z głowy
19 Noiembrie 2012