Ahh, taki smutny wieczor :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Zabawne, tyle ludzi jest na swiecie, tyle mamy ludzi wokol nas a i tak czujemy sie samotni. 

Niedziela, wieczor.  Siedze sama w pokoju i mysle jakby to bylo gdyby ktos tu jednak ze mna byl. Gdybym miala do kogo otworzyc buzie, pogadac troche. Smieszni sa ci ludzie ktorzy mowia, ze beda tu dla mnie zawsze, ze moge na nich liczyc i ze zawsze moge ich poprosic o pomoc. Nie mam pojecia co chca osiagnac przez swoje klamstwa, heh. Troche to smutne gdy "przyjaciele" odchodza pomimo ze kiedys mowili ze nic nas nie rozlaczy. 

Takie samotne wieczory sa najgorsze. Kiedy zdaje sobie sprawe ze nie mam kogo nawet zaprosic na spacer bo wszyscy sa zbyt zajeci swoim zyciem. Moze mam trudny charakter ktory odrzuca ludzi? 

AJJJJJ, ale dobra, nie ma co marudzic. Jutro bedzie kolejny dzien, miejmy nadzieje ze lepszy! : )

A co Wy robicie w samotne wieczory? Co robicie aby nie byc smutnym ?  :) 
Lubisz to?
konto usunięte
Taniec, racja! Na smierc zapomnialam ze to tak dobrze poprawia humor, hehe ;d A szukanie przez komputer przyjaciol tez moze byc ciekawe, czasem mozna spotkac naprawde swietnych ludzi ! :)
16 Mai 2012
No niestety wieczory są najgorsze gdyż przychodzi na myślenie tak bardzo chciałoby sie przytulić do tej osoby która by kochała i zawsze przy niej była a niestety by znaleźć tą jedyną osobe to trzeba jednak dużo czasu...
16 Mai 2012
konto usunięte
jakto co robimy siadamy przed kompemi szukamy przyjaciół łudzimy sie że być może dziś poznamy tu kogoś bliskiego dla naszych duszyczek...ale zawsze jest jakieś ale !!!:nie::nie::nie:
16 Mai 2012