Automatic ? xd - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.07.2012

Automatic ? xd

 Gdy cię wiedzę automatycznie się uciszam.
Może jestem głupia, ale za to Ty jesteś zajebisty ! ♥
No i po co mi to jak ci tego nie powiem .
No cóż może i jestem odważna, ale jeżeli chodzi o CB to sie zamykam.
Poprostu nie wiem co zrobić, powiedzieć.
Ale jest coś jeszcze lubię twój UŚMIECH ♥

by oorspronklike
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
:D!!.Fajne:D
13 Iulie 2012