13.07.2012
Automatic ? xd
Gdy cię wiedzę automatycznie się uciszam.
Może jestem głupia, ale za to Ty jesteś zajebisty ! ♥
No i po co mi to jak ci tego nie powiem .
No cóż może i jestem odważna, ale jeżeli chodzi o CB to sie zamykam.
Poprostu nie wiem co zrobić, powiedzieć.
Ale jest coś jeszcze lubię twój UŚMIECH ♥
by oorspronklike
Może jestem głupia, ale za to Ty jesteś zajebisty ! ♥
No i po co mi to jak ci tego nie powiem .
No cóż może i jestem odważna, ale jeżeli chodzi o CB to sie zamykam.
Poprostu nie wiem co zrobić, powiedzieć.
Ale jest coś jeszcze lubię twój UŚMIECH ♥
by oorspronklike
Lubisz to?
