Bardzo smutno :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.10.2008

Bardzo smutno :(

Po raz kolejny sie przejechałam :(((

 

                                                 Chyba już nigdy nie uwierzę w miłość

                                                                          i

                                                       w to ,że istnieje szczeście... :(((

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Decembrie 2008
konto usunięte
` Obecnośc sama teraz nie wystarczy szczęściu mojemu `
30 Octombrie 2008
konto usunięte
Ja tez juz w nic nie wierze
29 Octombrie 2008