Bo w oczach tkwi siła duszy. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Bo w oczach tkwi siła duszy.




„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku”.





Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.



..są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu.



Marzenie - to taki gmach, który istnieje, póki się go nie zaczyna budować.


















 
Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012