Bo w życiu są piękne tylko chwile - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Nie bójmy się Kochać... ludzie tak szybko odchodzą...
nie skupiajmy się na tym co było złe..
bo to nie jest warte naszej uwagi...
bo w życiu są piękne tylko chwile...
które są warte żeby je pamiętać.......
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
prawda:)
4 August 2012
prawda życiowa, tak własnie jest
3 August 2012