Boję się trochę kobiet... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

...bo nawet największy osiłek-zabijaka nie jest w stanie zranić mnie tak mocno jak one... 
Lubisz to?
konto usunięte
Ani mój post ani zaden wpis pod nim nie był nt. kryterium wyboru potencjalnego partnera według wyglądu, więc nie wiem co ma piernik do wiatraka. Strzału w ciemno zawsze można próbować, ten niestety był bardzo chybiony.
16 Octombrie 2012
konto usunięte
To tam był jakiś przekaz?
16 Octombrie 2012
konto usunięte
Nie wiem czy zrozumiecie moj przekaz bo nie do konca wyrazilam sie tak jak chcialam ... ;] -.-
16 Octombrie 2012