16.08.2012
CO SIE LICZY?
Powiedzcie czy wy zwracacie uwage na wyglad ? Hmm.. chcieli byście zeby na tym świecie istnieli tylko fajni , ładni/przystojni Chłopacy . em ? A ten co ma trochę słabszy wyglad. ale ma za to zajebisty charakter , osobowosć , szanuje kobiety , i ma rozum On zostanie skreślony tylko dlatego ze nie ma ZAJEBISTEGO wygladu .. Moim zdaniem to jest wrecz żałosne ...
Lubisz to?