CO SIE LICZY? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.08.2012

CO SIE LICZY?

Powiedzcie czy wy zwracacie uwage na wyglad ? Hmm.. chcieli byście zeby  na tym świecie istnieli tylko fajni , ładni/przystojni Chłopacy . em ?  A ten co ma trochę słabszy wyglad. ale ma za to zajebisty charakter , osobowosć , szanuje kobiety , i ma rozum  On zostanie skreślony tylko dlatego ze nie ma ZAJEBISTEGO  wygladu .. Moim zdaniem to jest wrecz żałosne ...

Lubisz to?
konto usunięte
masz racje to jest żałosne w 100% bo charakter jest najważnejszy
19 August 2012
konto usunięte
Dla mnie obie te kwestie są ważne :) Ale to nie znaczy że chciałabym byc z jakimś przystojaniakiem który miałby mnie gdzieś. Przynajmniej trochę wyglądem musi przyciągnąc a charakterem usidlic :):)
17 August 2012
a ja uwazam tak. kazdy ma inny gust i inne upodobania. dla jednej dziewczyny chlopak jest brzydki i nic nie znaczacy a druga swiata poza nim nie widzi. chlopak nie musi podobac sie calemu swiatu ale musi sie podobac mi i z charakteru i z wygladu.
16 August 2012