04.07.2012
Chyba pora sie pozegnac :(
Skoro już nie jestem sama, to chyba pora sie pozegnac? :(
Strasznie nie lubie sie zegnac :(
A musze sie zegnac?
Nie moge zostac? :(
Strasznie nie lubie sie zegnac :(
A musze sie zegnac?
Nie moge zostac? :(
Lubisz to?