Coś o miłości - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

18.08.2012

Coś o miłości

 Miłość to jest takie coś,czego nie ma... To takie coś,co sprawia,że nie ma litości. To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół. Miłość to jest słuchanie pod drzwiami czy to jej buty tak skrzypią na schodach. Miłość jest wtedy gdy do czterdziestoletniej kobiety,wciąż mówisz Moja maleńka.,i kiedy patrzysz jak ona je ,a sam nie możesz nic przełknąć . I wtedy,kiedy nie zaśniesz,zanim nie dotkniesz jej brzucha. Miłość jest wtedy,kiedy stoicie pod drzewem i marzysz żeby się przewróciło,bo będziesz mógł ją osłonić.
-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Lubisz to?
konto usunięte
Mega : D
29 August 2012