19.08.2012
Coś ode mnie...
Na wstepie mam na imie Iryk.... Czytajac te wasze blogi smieje sie a dlaczego bo bycie samotnym to cos wyjatkowego.... same zalety... Jestem samotnikiem i dobrze mi z tym a jak wam z tym źle to polecam wizyte u psychologa :)
Na koniec mych wypocin cytat i obrazek!

"Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa"
Na koniec mych wypocin cytat i obrazek!

"Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa"
Lubisz to?