Coś ode mnie... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.08.2012

Coś ode mnie...

Na wstepie mam na imie Iryk.... Czytajac te wasze blogi smieje sie a dlaczego bo bycie samotnym to cos wyjatkowego.... same zalety...  Jestem samotnikiem i dobrze mi z tym a jak wam z tym źle to polecam wizyte u psychologa :)
Na koniec mych wypocin cytat i obrazek! 


"Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa"
 
Lubisz to?
konto usunięte
No i giciorek :>.!^^
21 August 2012
konto usunięte
no i ładnie podsumował ;D
20 August 2012
konto usunięte
fajny cytat ;p
19 August 2012